بااینکه همه‌ی ما در تلاش برای حذف و یا ویرایش ارسال‌هایی که دربرگیرنده‌ی مطالب غیراخلاقی، سوءاستفاده، منفور، بدگویانه، تهمت و یا هر چیز دیگری که حریم خصوصی افراد را مورد تجاوز قرار می‌دهد و یا حریم قانون را نقض می‌کند، هستیم، اما این غیرممکن است که بتوانیم هر پیام و ارسال و هر چیزی را کنترل کنیم. به همین دلیل شما قبول می‌کنید که مطالب ارسال‌شده در این پرتال، نظر‌ها و دیدگاه‌های نویسنده‌ی آن است و لزوماً دیدگاه مدیریت نیست! لذا ما مسئول هرگونه پیام ارسال‌شده در این پرتال نیستیم و دقت و تمامیت هیچ‌یک پیام‌های ارسال‌شده در این پرتال را تأیید نمی‌کنیم.

    با ثبت‌نام شما در این پرتال شما می‌پذیرید که از ارسال هر مطلبی که محتوای دانستنی‌های غلط، مطالب بدون صحت، بدگویی، منفور و یا تجاوز به حقوق و شخصیت دیگران و مطالب غیراخلاقی و یا هر مطلب دیگری که قوانین را نقض می‌کند خودداری می‌کنید.
هرگونه اطلاعات شما در این پرتال بدون رضایت و موافقت شما به هیچ شخص ثالثی ارائه نخواهد شد.

    تمامی کاربران می‌بایست در هنگام ثبت‌نام در پرتال ، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربری خود استفاده نمایند.

    در صورت بروز مشکل یا هر گونه توهین در مطالب و پیامک ، کاربران برای ارسال اعتراض از طریق تماس با ما یا پست الکترونیک اطلاع رسانی کنند.

    کاربران پرتال می‌بایست در هنگام ارسال پيامک از کلمات مناسب استفاده نمایند.
مسئولیت مطالب ارسال‌شده توسط کاربران به عهده خود ایشان می‌باشد و لزوماً نظر و یا مطلب مسئولین پرتال نمی‌باشد.
درصورتی‌که مایل به ارسال مطلبی از یک پرتال دیگر می‌باشید ، منبع آن را ذکر نمایید. درصورتی‌که مطلب یا موضوع مذکور نوشته‌شده توسط شخص خاصی بود ، نام وی را ذکر نمایید.

    از نوشتن نامه‌های تجاری و یا تبلیغات تجاری پرهیز كنید. اگر پیامک به‌گونه‌ای بود كه مربوط به نام شرکت تجاری می‌شد می‌بایست فقط بااطلاع قرار دادن ادمین و از به كار بردن جملات و كلمات تبلیغاتی خودداری نمایید.
در صورت مشاهده هرگونه بی‌احترامی به كاربران دیگر با كاربر مربوطه برخورد خواهد شد.
لطفاً در زمان مطرح كردن پیامکی ، به مسائل و قوانین احترام بگزارید و از قرار دادن مطالب و تصاویر مخالف با آن جدا خودداری فرمایید.
قوانین مالکیت معنوی «ایرانی» دارای کپی‌رایت در پرتال اول کاملاً رعایت می‌شود و ارسال مطالب ایرانی یا نشر آن‌ها بدون اجازه‌ی صاحب آن ممنوع است و کاربر ارسال‌کننده‌ی این‌گونه مطالب مسئول ضرر و زیان صاحب اثر خواهد بود. معرفی، نشر و یا ارسال موضوعات مرتبط با Warez به معنای عام آن و به هر شکل در پرتال ممنوع می‌باشد.

ثبت‌نام با چند نام در پرتال ممنوع است.
ارسال مطلب سياسی يا نقد مذهبی در اين پرتال ممنوع است.