همکاری با پرتال اول

ممنون از علاقه شما به تهیه مطلب برای وب سایت پرتال اول
پرتال اول یک مجله اینترنتی گسترده است که در شاخه های مختلف موضوعی، مطالب مفید، اخبار و آموزش برای مخاطبین مطالب منتشر می کند. امروزه موج پیشرفت تکنولوژی در کشور ما باعث شده تا مردم زمان زیادی را در روز صرف گشت و گذار در دنیای مجازی کرده و اطلاعات مورد نیاز خود را در اینترنت جستجو کنند. از این رو پرتال اول با چشم انداز تبدیل شدن به یک منبع خبری، آموزشی و سرگرمی اینترنتی فعالیت خود را آغاز کرده است.

شاخه های موضوعی مجله اینترنتی پرتال اول: علم وتکنولوژی، موسیقی، سینما، سلامت و زیبایی، ورزش، روانشناسی، سبک زندگی، موفقیت، بارداری و کودک، آشپزی، اتومبیل، سرگرمی و اخبار روز ایران و جهان می باشد.
شما بر مبنای علایق شخصی و تخصص خود می توانید در حوزه یکی از این موضوعات فعالیت داشته باشید.

همکاری با پرتال اول ما به دنبال افرادی هستیم که علاقه قلبی به شغل نویسندگی محتوا را نه فقط برای کسب درآمد بلکه برای لذت بردن از کار و افزودن به دانش عمومی مردم هم زبان خود دارند و انگیزه و انرژی این کار در آن ها وجود دارد.
اگر واقعا علاقمند به این شغل نباشید، قادر به تحمل سختی های آن هم نخواهید بود. علت اهمیت زیادی که ما برای سرعت و دقت در خبررسانی قائل هستیم را درک نخواهید کرد. در فرآیند یادگیری کار به مشکل برخواهید خورد. ساعت های بعضا سخت و غیر متعارف کار برای‌تان شبیه بیگاری جلوه می کند، و در مجموع تعامل خوبی با ما نخواهید داشت.
اما در سمت دیگر، اگر علاقمند واقعی باشید از کار در کنار هم لذت خواهیم برد و شما پرتال اول را محلی برای پیشرفت و کسب تجربه برای خود خواهید یافت.

نویسندگی وبلاگ به غیر از اخبار روزانه چند صد کلمه ای، ما مطالب بلند چند هزار کلمه ای هم منتشر می کنیم. در حقیقت، مطالب بلند و آموزش های طولانی بخش مهمی از کار ما را تشکیل می دهند، به گونه ای که توانایی تهیه آنها یک امتیاز جدی برای نویسندگان محسوب می شود. لحن روایی مقدمه جذب مخاطب به نوشته های ما می باشد. لحن روایی که شما در نوشتن مطالب استفاده می کنید جدا از دانش عمومی و اطلاعی که به مخاطب می رسانید همراهی مخاطب با نوشته را برای او لذت بخش خواهد کرد.
ما در مجله پرتال اول به دنبال تهیه مطالب فنی و تخصصی نیستیم دیدگاه ما انتشار مطالبی برای اطلاع رسانی و افزودن به دانش مخاطب عام است و علاقه ای به تهیه مطالب برای مخاطبین خاص نداریم.


نیازمندی های ما از تخصص شما:

 1. توانایی نوشتن و ویرایش متون فارسی
 2. توانایی جستجو در اینترنت و جمع آوری محتوا
 3. آشنایی با زبان انگلیسی
 4. آشنایی با یک نرم افزار ویرایش تصویر مانند Photoshop
 5. آشنایی به وبلاگ نویسی و انتشار مطلب
 6. طبیعی است که داشتن کامپیوتر و دسترسی به اینترنت پر سرعت لازمه فعالیت در این شغل می باشد.

نکته: نحوه کار با پنل مدیریت وب سایت و نحوه انتشار مطالب به شما آموزش داده می شود.
اگر توانایی و علاقه همکاری با مجله اینترنتی پرتال اول را دارید با ما تماس بگیرید.

 Info[at]portalaval[dot]com 

در ایمیل خود اطلاعات زیر را درج کنید:
 • نام و نام خانوادگی
 • جنسیت
 • سن
 • محل سکونت
 • آخرین مدرک تحصیلی
 • شغل فعلی و میزان ساعات آزاد در روز
 • سوابق وبلاگ نویسی (در صورت وجود)

قرارداد همکاری به صورت 3 ماهه بسته خواهد شد و نویسنده ملزم به فعالیت حداقل 3 ماهه می باشد.
شرایط شما برسی شده و در صورت تایید با شما تماس گرفته خواهد شد تا ادامه روند همکاری به شما توضیح داده شود.