8 اپلیکیشن برای حل مشکلات شما در سال 2015

8 اپلیکیشن برای حل مشکلات شما در سال 2015

گوشی های هوشمند همیشه همراه ما هستند و با هزاران اپلیکیشن واقعا به در بخور در حوزه های مختلف می توانند برای به ثمر رساندن برخی برنامه های ما در سال جدید میلادی که در ابتدای سال آرزو کرده ایم واقعا کمک کنند. اینجا به معرفی کوتاه ٨ مورد از این برنامه ها می پردازیم. همه برنامه های معرفی شده در هر دو سیستم عامل اندروید و iOS به صورت مجانی قابل دانلود هستند.

* امنیت رمزهای عبور با اپلیکیشن 1Password

8 اپلیکیشن برای حل مشکلات شما در سال 2015

در یادداشت پیشین به ضرورت ترک عادت بد داشتن یک رمز عبور برای همه حساب ها پرداختیم و یک برنامه خوب هم برای حفاظت از رمزهای عبور را معرفی کردیم. برنامه دیگری که می تواند در ذخیره بسیار ایمن نام های کاربری، رمزهای عبور، اطلاعات حساب های بانکی و مواردی از این دست به شما بسیار کمک کند و در واقع همچون یک گاوصندوق مجازی عمل کند اپلیکیشن 1Password است. این اپلیکیشن با تمام دستگاه های شما همگام شده و در نتیجه از تمام دستگاه های شما دسترسی به آن ممکن است.

* اپلیکیشن Duolingo برای یادگیری یک زبان تازه

8 اپلیکیشن برای حل مشکلات شما در سال 2015

هرگز برای یاد گرفتن یک زبان تازه یا به روز کردن و به یاد آوردن زبانی که پیشتر با آن آشنا شده اید دیر نیست. اپلیکیشن Duolingo هر دو هدف فوق الذکر را برای شما تامین می کند و با درس های کوتاه و آسان در نه زبانی که این اپ پشتیبانی می کندف وقت تلف شده در اتوبوس، مترو و یا صف! به زمان مفیدی برای یادگیری یک زبان تازه بدل می شود.

* تغذیه سالم تر با اپلیکیشن Fooducate

8 اپلیکیشن برای حل مشکلات شما در سال 2015

رژیم گرفتن و داشتن یک برنامه برای کم کردن و یا کنترل وزن بر خلاف آن چه ادعا می شود لزوما و همیشه کار آسانی نیست. اما اینجا هم پیشگیری بهتر از درمان است! با اپلیکیشن Fooducate می توانید وضعیت مواد به کار رفته در بسته مواد غذایی و یا خوراکی را که می خرید بررسی کنید تا دریابید این غذا چه میزان سالم است. پس از اسکن کردن بارکد تغذیه بسته غذایی، این اپ در مورد مواد افزودنی، شکر و دیگر محتویات بسته غذایی به شما اطلاعات مفیدی می دهد که در انتخاب مواد خوراکی که می خرید بسیار مفید و راهگشا است.

* مدیریت بودجه با اپلیکیشن Level

8 اپلیکیشن برای حل مشکلات شما در سال 2015

این برنامه به شما برای مدیریت دخل و خرجتان کمک می کند و با ردیافت اطلاعات بانکی و موجودی حیاب های اعتباری به شما می گوید که در دسته بندی های مختلف در ماه چقدر می توانید پول خرج کنید. طراحی این برنامه زیبا بوده و استفاده از آن بسیار آسان است.

* زندگی بهتر با اپلیکیشن Lift

8 اپلیکیشن برای حل مشکلات شما در سال 2015

این برنامه چند منظوره به شکل یک مربی زندگی در کنار شماست. با این برنامه کاربر اهداف مختلفی را برای سال خود تعریف می کند و با چالش هایی که توسط اپ تعیین می شود، میزان موفقیت کاربر و شیوه های مختلف مواجه با چالش ها در برنامه تعریف می شود.

* مدیریت بهتر ایمیل ها با اپلیکیشن Mailbox

8 اپلیکیشن برای حل مشکلات شما در سال 2015

اپلیکیشن های زیادی برای مدیریت سرویس های ایمیلی وجود دارد و همه آن ها مئعی هستند کار کاربر را در این حوزه ها راحت می کنند. این اپلیکیشن مشخص امکان خوبی برای مدیریت صندوق پستی ایمیل و دسته بندی ایمیل ها به کاربر می دهد و دشواری داشتن تعدادی زیادی ایمیل در هر روز و بررسی آن ها ررا با نظمی که ارائه می دهد آسان تر می کند.

* تناسب اندام با اپلیکیشن Nike+ Training Club

8 اپلیکیشن برای حل مشکلات شما در سال 2015

با این اپلیکیشن شما دیگری نیازی به مربی شخصی برای نوشتن تمرینات روزانه نخواهید داشت. این برنامه شامل عکس و ویدیوی ده ها تمرین برای تناسب اندام است که توسط ورزشکاران و مربیان کارکشته انجام شده و شما با دیدن آن ها می دانید که چکار باید بکنید. اپلیکیشن امکان سفارشی کردن تمرینات بر حسب نیازهای مشخص کاربر را هم به او می دهد.

* تمییز کردن انباری و گنجه با اپلیکیشن Poshmark

8 اپلیکیشن برای حل مشکلات شما در سال 2015

در سال جدید یکی از بهترین کارها دور انداختن وسایلی است که به درد شما نمی خورند و یا واقعا مدتهاست از آن ها استفاده نکرده اید و دیگر نیازی به آن ها ندارید، اما هنوز به در بخور و قابل فروش هستند. با این اپلیکیشن، می توانید از وسایل خود عکس های مناسب بگذارید و در فضای خود اپ که اصلا برای این خرید فروش ها یک فضای بسیار مناسبی را فراهم کرده است بارگذاری کنید.منبع تک
توسط
ارسال شده در: 13 دی 1393