پدرمرتضی پاشایی: جوانان ایران پاکترین جوانان جهان هستند

پدرمرتضی پاشایی: جوانان ایران پاکترین جوانان جهان هستند

پدر مرتضی پاشایی گفت: جوانان ایرانی با روحی بزرگ و زیبا بهترین جوانان جهان هستند.

ناصر پاشایی روز پنجشنبه درمراسم چهلمین روز درگذشت مرتضی پاشایی خواننده پاپ کشوردر قطعه هنرمندان بهشت زهرا(س) اظهارداشت: حضور با شکوه و گسترده مردم در تمام آیین های و مراسمات پسرم نشانه قدرشناسی و هنردوستی ملت بزرگ ایران اسلامی است.

وی با اشاره به اینکه مرتضی عاشقانه ملت و وطن خود دوست داشت افزود: مرتضی همانند سایر هنرمندان مردمی به خوبی توانسته بود با هموطنان خود ارتباط برقرار کند.

وی با طرح این سوال که چرا مرتضی پاشایی اینگونه عزیز شد، گفت: مردمی بودن و تنها برای مردم خواندن رمز ماندگاری هر هنرمندی است.

پاشایی تاکید کرد: مردم با حضور در آیین تشییع پیکر سایر هنرمندان نشان دادن تمام هنرمندان و خواننده گان این مرز و بوم مردمی بوده و تنها برای جلب رضایت آنان شبانه روز تلاش می کنند.

پدر این خواننده پاپ کشور متواضع بودن را از دیگر ویژگی های مرتضی دانست و گفت: سروده های مرتضی تماما از درک احساسات و برقراری ارتباط با مخاطب نشات گرفته است.

مراسم یاد بود چهلمین روز درگذشت این خواننده پاپ با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید آغاز و سپس سیدعلی ضیا به عنوان مجری برنامه اجرای این مراسم را برعهده گرفت.

همچنین مریم حیدرزاده شاعر نابینا در وصف مرتضی پاشایی نیز ابیاتی را سروده و حاضرین نیز بعضا همخوانی می کردند.منبع تهران - ایرنا
توسط
ارسال شده در: 04 بهمن 1393