اجرای رسیتال بین المللی ایران و یونان در تالار وحدت

اجرای رسیتال بین المللی ایران و یونان در تالار وحدت

رسیتال بین المللی ایران و یونان به سرپرستی آریا باستانی نژاد 11 و 13 دی ماه جاری در تالار وحدت روی صحنه می رود.

کنسرت رسیتال بین المللی ایران و یونان که از ساعت 30/18 روزهای 11 و 13 دی ماه جاری قرار است روی صحنه برود، با اجرای 6 نوازنده مطرح ایرانی و یونانی همراه خواهد بود.

در این اجرا ، آریا باستانی نژاد (سولیست فلوت و سرپرست گروه)، دکتر الکسندروس هالاپسیس(سولیست ویولن و رهبر ارکستر مجلسی زهی ایرانی فارابی و کوارتت زهی یونانی 'کواترو المنتی')، پروفسور النا کریستودولو (پیانو)، پروفسور رسا سیملیونیته (ویولن)، پروفسور آنتیلوهوس ترنوس (ویولا) و پروفسور الکسندروس هارالامپوس (ویلنسل) به اجرا خواهند پرداخت.

در این کنسرت، آثاری از آنتونیو ویوالدی، سرگئی رخمانینف، جوزف هایدن، یوهان سباستیان باخ، دیمتیری شوستاکویچ و قطعاتی از آهنگسازان مطرح دنیا به اجرا در خواهد آمد.

همچنین در این کنسرت، ارکستر زهی فارابی متشکل از نوازندگان ممتاز دانشکده موسیقی دانشگاه هنر با حضور مروارید ناظمی نیا(نوازنده پیانو) به اجرا خواهند پرداخت.

** شیپور صلح برای بار سوم تمدید می شود

کنسرت شیپور صلح 18 دی ماه نیز در تالار وحدت اجرا می شوذ و فروش بلیت برای این تاریخ فردا (یکشنبه) شب راس ساعت 21:00 آغاز خواهد شد.

در این کنسرت بخش جالبی به رپرتوار اجرا شده در 26 مهر- اضافه شده است که در ابتدای بخش دوم کنسرت اجرا خواهد شد و ارکستر تغییراتی را نیز در نوازنده ها نسبت به آن کنسرت تجربه می کند که از آن میان میتوان به حضور علی جعفری به عنوان مایستر نام برد.

بردیا کیارس-محمد معتمدی-علی قمصری-میلاد عمرانلو-شروین مهاجر-پاشا هنجنی- همایون نصیری-پویا سرایی-کامران منتظری-علی رحیمی و گروه آوازی تهران - هنرمندانی هستند که ارکستر مجلسی تهران را در این کنسرت همراهی می کنند.

کنسرت شیپور صلح 18 دی ماه در تالار وحدت برگزار می شود .منبع تهران - ایرنا
توسط
ارسال شده در: 04 بهمن 1393