پادشاه فصل ها با صدای علیرضا افتخاری به بازار آمد

پادشاه فصل ها با صدای علیرضا افتخاری به بازار آمد

آلبوم موسیقی پادشاه فصل ها با صدای علیرضا افتخاری و آهنگسازی حسین پرنیا به بازار آمد.

آلبوم 'پادشاه فصل ها' شامل 12 قطعه از جمله 'بی تو بودن'، 'سولو سنتور بی بی چون'، 'بی بی جون'، 'پاییز'، 'دوره گرد'، 'کنج تنهایی'، 'سولو سنتور ماهور'، 'قاصد تلخ'، 'نفرین به سفر'، 'رها'، 'ری را' و 'پیوند عمر' می شود.

اشعار این آلبوم از سروده های شاعرانی چون محمد سلمانی، احمد شاملو، مهدی اخوان ثالث، علیرضا اخلاقی، نیما یوشیج و حافظ انتخاب شده است.

در این آلبوم که با تنظیم و آهنگسازی حسین پرنیا آماده شده است، نوازندگانی چون ارسلان کامکار (ویلن و بربط)، علیرضا خورشیدفر (کنترباس)، صائب کاکاوند ( تار و بم تار)، پژمان پرنیا ( تنبک)، حسین پرنیا (سنتور) و کریم باقری (ویلن سل) حضور دارند.

اواخر سال پیش کنسرت آلبوم 'پادشاه فصل ها' در سالن همایش های برج میلاد تهران برگزار شد و علیرضا افتخاری در این کنسرت پس از مدت ها دوری از صحنه برنامه اجرا کرد.

** اجرای گروه کلاویه

گروه کلاویه به سرپرستی آزاده حداد نوازنده گیتار کلاسیک در برج آزادی تهران برنامه اجرا می کند .

این کنسرت شامل آثار ایرانی و محلی است که در فضایی متفاوت توسط علیرضا شیرین فرد و آزاده حداد تنظیم و با همراهی گروه کلاویه در مراحل پایانی تمرین قرار دارد.

از تفاوت های بارز این اجرا می توان به سازبندی غیرمعمول آن اشاره کرد، حضور سازهای ایرانی و غربی در کنار یکدیگر با حضور سازهای بادی برنجی رنگ جالبی به خود گرفته است.

بخش های دیگری مانند نورپردازی و البته حضور گروه نمایش به همراه موسیقی برای بیننده و شنونده این برنامه اجرا خواهد شد .

کنسرت خیریه گروه 'کلاویه' قرار است یازدهم و دوازدهم دی ماه در برج آزادی برگزار می شود.منبع تهران - ایرنا
توسط
ارسال شده در: 04 بهمن 1393