ارکستر فیلارمونیک تهران در تالار وحدت می نوازد

ارکستر فیلارمونیک تهران در تالار وحدت می نوازد

ارکستر فیلارمونیک تهران 15 و 16 دی ماه جاری در تالار وحدت روی صحنه می رود.

این بار این ارکستر روزهای یاد شده ساعت 21:30 در تالار وحدت با رپرتواری کاملا جدید روی صحنه هنر نمایی می کند.

در این ارکستر علاوه بر پانیذ فریوسفی به عنوان نوازنده ویلن آلتو و مدبر روابط بین الملل امین غفاری ( کنسرت مایستر ) ، امیر باورچی – فوژان غریب نژاد – پوریا اوصانلو –علیرضا چهره قانی-امین عطایی-امیر پاشا فاطمی-آذین نصرتی- سروناز گلکار (ویلن یک) حضور دارند.

همچنین در این ارکستر نیلوفر محبی ، عرفان شریف زاده - فرمهر بیگلو- برهان نعمتی - الناز پگاه – مهسا زرندی – ترگل کریمی مقدم –کیوان ربیعی ، (ویلن دو) ، دانیال جوراب چی – پیمان ابوالحسنی – پرنیان آقایانی – نسیم دارا (ویلن آلتو)، سالار غفار بجویی ، یاسمن کوزه گر- هانیه کازرونی – سهراب ملک زاده ،(ویلنسل) و فرشید پاتینیان ، هادی اسماعیلی ، ناقوس و یاسین کشاورز به عنوان نوازنده (کنترباس) هم ایفای نقش می کنند.

ارکستر فیلارمونیک تهران 15 و 16 دی ماه در تالار وحدت روی صحنه می رود.

** تالار وحدت میزبان اجرای سیمین غانم

سیمین غانم به همراه گروه خود 17، 18، 19 و 25 دی ماه جاری، کنسرتی را ویژه بانوان در تالار وحدت روی صحنه خواهد برد.

در این کنسرت که از ساعت 15 روزهای یاد شده روی صحنه می رود، گروه سیمین غانم، مجموعه قطعاتی از ترکیب آثار جدید و قطعات قدیمی و خاطره انگیز این هنرمند را اجرا خواهد کرد.

سیمین غانم در این کنسرت برخی قطعات قدیمی خود چون گل گلدون من، مرد من، قلک چشات، نوازش، کی اشکات و پاک میکنه، در روح و جان من، رقص گیسو، جمعه بازار، ماه پیشانو، پرنده، بردی از یادم و بوی گل را اجرا خواهد کرد.

این در حالی است که این هنرمند برخی از قطعات جدید خود مانند صبوری، سمندر و دلاویزترین را برای مخاطبان خود را روی صحنه خواهد برد.

در این کنسرت نازلی بخشایش (پیانو)، آزاده شمس (ویلن)، سارا احمدی (دف)، نیلوفر ابراهیمی (فلوت) و ندا بهزاد (درامز) به عنوان نوازنده گروه سیمین غانم را همراهی خواهند کرد.

*** هنگامه اخوان ویژه بانوان در تالار وحدت روی صحنه می رود

کنسرت موسیقی هنگامه اخوان با اجرای قطعات بازسازی شده درویش خان و امیرجاهد ویژه بانوان در تالار وحدت برگزار خواهد شد.

قطعاتی که در این کنسرت اجرا خواهند شد در دستگاه ماهور و با آواز اصفهان هستند و شامل بازسازی های امیر جاهد و درویش خان می شوند.

در این کنسرت آزاده امیری (تار)، شیما بلوکی فر (کمانچه)، نسیم اربابی (کمانچه)، نازنین پدرثانی (تمبک) و مرجان راوندی (عود) به نوازندگی خواهند پرداخت.

کنسرت موسیقی هنگامه اخوان چهارم دی ماه، ساعت 16 در تالار وحدت ویژه بانوان برگزار می شود.منبع تهران - ایرنا
توسط
ارسال شده در: 04 بهمن 1393