تشخیص بیماری افراد با چشمان این دختر!

تشخیص بیماری افراد با چشمان این دختر!

یک دختر روس ادعا مي کند با اشعه اي که در چشمانش وجود دارد، به راحتي مي تواند اعضاي داخلي بدن انسان ها را ببيند و گاهي بهتر از خود پزشکان مشکل بيماران را تشخيص دهد...

به گزارش سرویس علمی جام نیوز به نقل از شبکه سلامت، ناتاشا در سال 1987 در مسكو به دنيا آمده و هم اكنون در مركز بيماري هاي خاص بيمارستان مسكو مشغول كار است.

او در برابر نگاه هاي ده ها پزشک متخصص و دانشمند ماهر که براي مشاهده توانايي او به روسيه رفته بودند، گفت: كنار مادرم در خانه نشسته بودم که ناگهان فهميدم چشمانم جور ديگري مي بيند. در کمال حيرت متوجه شدم مي توانم اعضاي داخلي بدن مادرم را ببينم، بعد هم بلافاصله به او گفتم که اعضاي بدنش در چه حالتي هستند و چطور کار مي کنند.

از آن به بعد ديگر چشم هاي من به حالت عادي بدن انسان ها را نمي بيند، چون مي توانم براي چند ثانيه اندام هاي دروني بدن آنها را به صورت رنگي ببينم و حتي وضعيت آنها را تحليل کنم. من خودم نام اين نوع نگاهي که دارم، ديد پزشکي گذاشته ام. ناتاشا دمکينا در سال 2003 به لندن دعوت شد و در پي آن به نيويورک و توکيو هم سفرکرد.

براي اثبات درستي گفته هاي ناتاشا، جمعي از پزشکان روسيه تصميم گرفتند آزمايش هايي روي او انجام دهند. آنها از اين دختر جوان خواستند تا هرچه در معده يکي از پزشکان حاضر مي بيند، روي کاغذ نقاشي کند.

چيزهايي که ناتاشا در اين آزمايش مي کشيد و ادعاهايي که مي کرد، بسيار حيرت آور بود. او در نقاشي جاي زخم معده دکتر را به خوبي نشان داده بود و در جواب پزشکي که اصرار داشت يکي از افراد حاضر مبتلا به سرطان معده است، پاسخ داد که فقط چيزي شبيه يک کيست را در معده او مشاهده مي کند. البته هميشه هم تشخيص هاي اين دختر نوجوان درست از آب درنمي آيد.منبع شهر خبر
توسط
ارسال شده در: 06 آبان 1393