اکبر عبدی: نگران نباشید خوب می شوم!

اکبر عبدی: نگران نباشید خوب می شوم!

پس از خبرهای هفته های گذشته از بیماری هنرمندان کشورمان به سراغ آن ها رفتیم تا جویای حالشان شویم.

در هفته های گذشته شاهد بیماری تعدادی از هنرمندان سینما و تلویزیون بودیم که این اخبار مخاطبان و طرفداران این بازیگران را نگران کرده بود. ما هم تصمیم گرفتیم با جویا شدن احوال این بازیگران سبب رفع نگرانی هوادارانشان شویم.

* وضعیت کلیه هایم بهتر است

اکبر عبدی بازیگر با سابقه ی سینما و تلویزیون در گفتگو با خبرنگار ما در خصوص آخرین وضعیت جسمی اش گفت: خدا را شکر حال جسمی و روحی ام بهتر است و کلیه هایم کمتر اذیتم می کنند.

وی در ادامه افزود: هوادارانم نگرانم نباشند، زیرا وضعیتم نسبت به قبل خیلی بهتر شده است و از همه ی آن ها تشکر می کنم.

* رضا داوود نژاد: به احتمال زیاد این هفته از بیمارستان مرخص می شوم

رضا داوود نژاد، بازیگر سینما و تلویزیون نیز که چند هفته ی پیش مجددا کبد خود را پیوند زد، در پاسخ به خبرنگار ما در خصوص وضعیت درمانش گفت: حالم خیلی بهتر از روزهای گذشته است و روند بهبودی ام رشد خوبی داشته است.

وی در ادامه افزود: تاریخ دقیق ترخصیم مشخص نیست اما به احتمال زیاد در یکی از روزهای هفته ی جاری از بیمارستان مرخص خواهم شد.

داوود نژاد در پایان اظهار داشت: دست تک تک مردم ایران را می بوسم که با دعاهای خود سبب بهتر شدن احوالم شدند.

* محمدعلی کشاورز: فقط می توانم سپاسگزار مردم باشم

محمدعلی کشاورز، بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون که در هفته ی گذشته از وی تجلیل به عمل آمد، گفت: حدود سه سال است که دچار مشکلات ریوی و تنفسی شده ام و وضعیت جسمی ام نسبت به روزهای قبل تغییر چندانی نداشته است.

وی در خصوص تجلیلی که از وی در فرهنگسرای ارسباران به عمل آمد، اظهار داشت: فکر می کنم که تجلیل از پیشکسوتان نوبتی شده و هیچ نظری در خصوص زمان این قدردانی ندارم و خوشحالم که پس از این همه سال تلاش یادی از من شد.

این بازیگر در پایان عنوان کرد: من عاشقانه مردم با محبت ایران را دوست دارم و فقط می توانم در مقابل محبت هایشان از آن ها سپاسگذاری کنم. ان شاالله که همیشه زنده و پاینده باشند.

* سپند امیر سلیمانی: من و خواهرم همیشه قدردان دعای خیر مردم هستیم

سپند امیر سلیمانی بازیگر سینما و تلویزیون که طی روزهای گذشته به دلیل بیماری ریوی در بیمارستان بستری شده بود، در گفتگو با خبرنگار ما در خصوص آخرین وضعیت جسمی اش گفت: خدا را شکر با دعاهای خیر مردم حالم خوب است و چند روزی است که از بیمارستان مرخص شده ام. کمند نیز دیسک کمر کوچکی داشت که به لطف خدا برطرف شد.

وی ادامه داد: از مردم عزیز که دعاهای خیرشان سبب سرحال شدن دوباره من است، تشکر می کنم و از خداوند بهبودی تمام بیماران را می خواهم.

این بازیگر پیرامون آخرین وضعیت سریال اتاق عمل مهران مدیری خاطرنشان کرد: تا به امروز هیچ خبر جدیدی از روند تولید این سریال ندارم و نمی دانم قرار است چه اتفاقی برای آن بیفتد.منبع افکار نیوز
توسط
ارسال شده در: 08 بهمن 1393