معرفی مرسدس S کلاس XXL توسط آتلیه ارس

معرفی مرسدس S کلاس XXL توسط آتلیه ارس

خودرو معرفی شده از سوی آتلیه ارس با الهام از مرسدس بنز S کلاس پولمن، خودرویی که انتظار می رود طی نمایشگاه خودرو ژنو در ماه مارس معرفی شود، شکل گرفته است. ارس با افزایش طول شاسی مرسدس بنز S کلاس، تقویت ساختار، و نصب کیت بدنه فیبر کربنی مدل مرسدس S کلاس XXL را معرفی کرده است.

عصرایران؛ محمد مهدی حیدرپور - آتلیه ارس (ARES)، شرکت طراحی خودرو نوپایی است که توجه خود را معطوف به خودروهای لوکس و سفارشی کرده است. این شرکت سال گذشته در مودنا، ایتالیا تاسیس شده و اخیرا اطلاعاتی از نخستین محصول خود عرضه کرده است.

به گزارش "گروه علم و فناوری" عصرایران، خودرو معرفی شده از سوی آتلیه ارس با الهام از مرسدس بنز S کلاس پولمن، خودرویی که انتظار می رود طی نمایشگاه خودرو ژنو در ماه مارس معرفی شود، شکل گرفته است. ارس با افزایش طول شاسی مرسدس بنز S کلاس، تقویت ساختار، و نصب کیت بدنه فیبر کربنی مدل مرسدس S کلاس XXL را معرفی کرده است.

از دیگر تغییرات صورت گرفته در مرسدس S کلاس XXL می توان به شیشه های گرمادیده با ضخامت 6 میلیمتر، ترمزهای قدرتمندتر، جعبه دنده سفارشی، و رینگ های 21 اینچی اشاره کرد. در حال حاضر، اطلاعات چندانی درباره پیشرانه این خودرو منتشر نشده اما به گفته آتلیه ارس نیروی خروجی آن بیش از 600 اسب بخار خواهد بود. بر همین اساس، مرسدس S کلاسXXL می تواند طی 4.8 ثانیه سرعت خود را از صفر به صد کیلومتر در ساعت رسانده و در نهایت بیشینه سرعت 250 کیلومتر در ساعت را کسب کند.

طراحی داخلی مرسدس S کلاس XXL به شدت سفارشی و بهینه سازی شده است که از ویژگی های آن می توان به صندلی هایی با روکش چرم ناپا، کنسول هایی با محفظه های خنک کننده و محل نگهداری لیوان، نمایشگر اچ دی تاشو 17 اینچی روی سقف، پرده های الکتریکی،WLAN با آنتن خارجی و سیستم صوتی پیشرفته اشاره کرد.

امکان سفارش نسخه زرهی مرسدس S کلاس XXL مجهز به ردیاب بمب نیز وجود دارد.منبع عصر ایران
توسط
ارسال شده در: 15 بهمن 1393